Cél, hogy több évre és fix mennyiségre szóló szerződést kössenek, de tárgyalnak még egy agrártermék-exportcsomagról is, amely többek között a konzerveket is magában foglalja. Nagy szükség lenne a keleti agrárexport felfuttatására, hiszen jelenleg a mezőgazdasági kivitel 70 százaléka megy Nyugatra, s csak 30 százalék Keletre.
