Túl sokat nyert a Mol Szlovákiában? A szlovák pénzügyminisztérium ragaszkodik az összesen egymilliárd 353 millió koronás pénzbüntetéshez, amellyel a Slovnaftot kívánja sújtani – derült ki Ivan Miklos sajtótájékoztatóján. A szlovák olajvállalat …
Óriási pénzbüntetés a Slovnaftnak A hivatalok offenzívába kezdtek a Mol-csoport ellen – tűnhetett ki a tegnapi hírekből. Míg a gázüzletág eladásával a hivatali engedélyek kiadása lehet kétséges, Szlovákiában már …