Óva intenek a K&H anyjától A SocGen brókerei friss hírlevelükben vételre ajánlották a Deutsche Bank részvényeit, egyúttal KBC-részvényeik eladására szólították fel befektetőket.
Szeretve utáljuk állam bácsit Egyszerre várnak több és kevesebb válságkezelést kormányuktól az emberek.
Bajnai szerint a szakadék széléről az élbolyba kerülhetünk A miniszterelnök a Kossuth Rádiónak adott interjújában elmondta: kormánya visszafordította a lejtőről az országot, sőt, jövőre akár a legjobban teljesítők közé repítheti.
Tíz év múlva megismétlődik a válság? Angela Merkel szerint hibás a Fed, a BoE és az ECB monetáris politikája.
Egyelőre elfogyott az OTP lendülete A BUX erősödéssel nyitott szerdán, de később a mutató délnek fordult; a vezető papírok között gyengül a Mol és az OTP is.
Lassan kifulladhat a rally Nem várható jelentős elmozdulás a tőzsdén, egyelőre konszolidálhat a piac. Érik a helyzet a korrekcióra.