Gőzerővel készülnek az új kétszázasok Megkezdődött a kétszáz forintos érmék tömeges gyártása; az érmét először június közepén lehet majd kézbe venni.
A legrosszabbon még nem vagyunk túl? Az amerikai fogyasztók többsége szerint nem vagyunk túl a válság mélypontján.
Fogyóban az OTP lendülete Gyengüléssel nyitott a BÉT szerda reggel, a blue-chipek között csak az MTelekom tud emelekedni.
Bedőlt a bankok bankja Csődbe ment az USA egyik olyan bankja, amely bankoknak nyújtott szolgáltatásokat.
Bosznia is hitelt kap az IMF-től Bosznia a következő három évben 1,2 milliárd eurónyi hitelt kap a Nemzetközi Valutaalaptól (IMF).
A Mol június 10-én veheti át az INA irányítását A Mol a június 10-i részvényesi közgyűlésen veheti át a kormányt az INA-ban - jelentette keddi számában a Poslovni Dnevnik horvát lap.
Tart-e még az OTP-megbízás? Tegnap egyetlen cég adta az OTP vételi oldalának 70 százalékát. A kissé romló hangulatban kulcskérdés, hogy ma is kitartanak-e ezek a vételek.
Beljebb hatolhat a Fiat a Chryslerbe A Chrysler engedélyt kapott a bíróságtól vagyonelemei eladására.
Újabb dollár-tízmilliárdok a bankoknak A sajtóhírek szerint a Bank of America 34 milliárd dollárt kap az államtól.