BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Fogyóban az OTP lendülete

Gyengüléssel nyitott a BÉT szerda reggel, a blue-chipek között csak az MTelekom tud emelekedni.

2009. május 6. szerda, 09:22

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A BUX a nyitás után tíz perccel minimális veszteségben, 13 690 pont környékén áll, ahogyan a meghatározó részvények zöme is veszített értékéből. Az OTP 1 százalék alatti gyengüléssel 3041 forinton állt. A Mol-papír nem egészen 0,5 százalékkal süllyed, árfolyama 11 100 forint körül tartózkodik. A Richter is fél és 1 százalék között gyengül, árfolyama a 30 000 forintos határ környékén jár. A Magyar Telekom viszont nem egészen 1 százalékkal emelkedik, árfolyama 545 forintnál mozog.

NAPI Online
NAPI Online

Ez is érdekelhet