Magyar-román gázvezetéket avatott Orbán A két ország miniszterelnökének részvételével átadták a magyar FGSZ Földgázszállító Zrt. és a román Transgaz S.A. által közösen épített Arad-Szeged földgázvezetéket csütörtökön.
Hernádi: a Mol-részvényeseknek is fontos a gazdaság rendbetétele A Mol természetesen elfogadja a kormány döntését a szerdán bejelentett válságadó bevezetéséről; a társaság részvényeseknek is fontos a szélesebb gazdasági környezet rendbetétele - mondta el …
Magyar-román gázvezetéket avatott Orbán Átadták az Arad-Szeged földgázvezetéket csütörtökön. A magyar FGSZ Földgázszállító Zrt. és a román Transgaz S.A. közösen építette meg azt a vezetéket, amely megteremti a lehetőséget …