BUX 138946.79 -0,39 %
OTP 44910 -0,02 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

A Mol-részvényeseknek is jó a gazdaság rendbetétele

2010. október 14. csütörtök, 23:00

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Elfogadja a kormány döntését a válságadó bevezetéséről a Mol, a társaság részvényeseinek is fontos a szélesebb gazdasági környezet rendbetétele - mondta el Hernádi Zsolt, a Mol Nyrt. elnök-vezérigazgatója újságírói kérdésekre válaszolva a Szeged-Arad gázvezeték átadása után. Hernádi ugyanakkor nem kívánt arra a kérdésre válaszolni, hogy milyen hatással lesz a társaságra az új adó, illetve hogy konkrétan mekkora terhet jelent majd a Molnak. A részvények árfolyamába vélhetően már beárazódott a tegnap a miniszterelnök által bejelentett rendkívüli válságadó - tette hozzá. A cégvezető a Robin Hood-adóval kapcsolatos idei kötelezettségek nagyságáról sem határozott meg konkrét számot.

Major András
Major András

Ez is érdekelhet