A nagyok hozzák a növekedést A héten és a jövő hét elején napvilágot látó tőzsdei gyorsjelentések az elemzők szerint alapvetően kedvezőek lesznek, a legnagyobb cégek esetében 15-20 százalékos eredménynövekedéssel számolnak.
Százhetvenmilliárdot visznek haza a részvényesek Rekordösszegű, összesen 171 milliárd forintnyi osztalékot vihetnek haza idén a tőzsdei társaságok tulajdonosai. Az ötödével növekvő kifizetések azonban így sem tudtak lépést tartani a másfélszeresükre …
Felfüggesztették a NABI-közgyűlést Május 27-ig felfüggesztették a NABI közgyűlését, miután nem készült el a cég tavalyi évről szóló auditált beszámolója.