BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Megállapodott a szakszervezettel a NABI

2005. május 2. hétfő, 23:59

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A NABI Rt. vezetősége tegnap aláírta a megállapodást a dolgozók 2005-ös évi bérszintjéről az Autóbuszgyártók Vasas Szakszervezetével. A szakszervezet múlt péntekre hirdetett sztrájkot a NABI-nál, akkori bejelentésük szerint azért, mivel a buszgyártó csoport vezetése még a 2004-es bérszínvonalat sem kívánta biztosítani a dolgozóknak. A pénteki sztrájkon az 508 dolgozóból a NABI-vezetőség közleménye szerint 128 nem vette fel a munkát.

Lovas-Romváry András
Lovas-Romváry András

Ez is érdekelhet