A NABI Rt. vezetősége tegnap aláírta a megállapodást a dolgozók 2005-ös évi bérszintjéről az Autóbuszgyártók Vasas Szakszervezetével. A szakszervezet múlt péntekre hirdetett sztrájkot a NABI-nál, akkori bejelentésük szerint azért, mivel a buszgyártó csoport vezetése még a 2004-es bérszínvonalat sem kívánta biztosítani a dolgozóknak. A pénteki sztrájkon az 508 dolgozóból a NABI-vezetőség közleménye szerint 128 nem vette fel a munkát.
