Olvadóban a Rába veszteség Az utolsó negyedévben már csak 100 milliós üzemi veszteséget hozott össze a Rába-csoport, s ez jelentős javulásnak tekinthető a cég előző negyedéveihez képest.
Nem jött össze a Danubiusnak Hiába volt a tavalyi év idegenforgalmi szempontból kiemelkedő Magyarországon, a Danubiusnak nem sikerült növelnie eredményét.
Vártnál is rosszabb a Globus Ismét jogos volt a Globus menedzsment aggodalma, melynek profit-warning formájában adott hangot pár hete, a konzervipari cég ugyanis hatalmas, 4,3 milliárdos veszteséggel zárta a tavalyi …