EBIDTA szinten a győri cég mindhárom üzletága - a Futómű is - az utolsó három hónapban pozitív volt, azonban ez az éves számokon egyelőre még nem nagyon látszik. Éves szinten összesen 2 milliárdos üzemi, és 4,7 milliárd forintos nettó veszteséget termelt a győri cég, ami jelentős romlás 2004-es 1,6 milliárdos profithoz képest. A különbség annyi, hogy míg tavalyelőtt a pénzügyi tételek lendítették pozitívba a társaságot, addig tavaly ezek jelentősen növelték a mínuszt. Az utolsó negyedéves pozitív EBIDTA mellett talán jó hír még, hogy a vaskos mínusz egy része a nyitott határidős ügyletek értékelésének visszaírásából adódott, ezekből mintegy 1,3 milliárdnyi január elsején eredményjavító tételként jelentkezik majd.
