Minden negyedik magyar energiát spórolna A magyar lakosság kevesebb mint negyede vágna bele energetikai felújításba három éven belül, a legnagyobb gát a forráshiány, az Energiaklub szerint azonban az állam is …
Tovább növelhette veszteségeit a Dunaferr Az elmúlt négy évben 80 milliárd forint közelébe emelkedhetett az ISD Dunaferr összesített vesztesége, miközben az üzem több mint tizedével termelt többet tavaly, mint tavalyelőtt.