Mennyivel emelkedik a fizetésünk? A kormány túlteljesítette a bérkiáramlás visszafogásával kapcsolatos vállalásait tavaly.
Aligha lesz az OÉT-ajánlásnál magasabb béremelés az idén a vállalatoknál A kormány túlteljesítette a bérkiáramlás visszafogásával kapcsolatos vállalásait tavaly - értékelik a szakszervezetek a Központi Statisztikai Hivatalnak (KSH) a tavalyi keresetekről szóló jelentését.
Reintegrációban gondolkodik az SZMM A szociális és munkaügyi tárca idén az uniós források mellett mintegy 55,6 milliárd forintot fordít a munkahelyteremtésen kívül a foglalkoztathatóság javítására és a munkanélküliségben tapasztalható …