Kiderült: ezért költ sokat élelmiszerre a magyar A magyar jövedelmek arra nem elegendőek, hogy a fogyasztók rendszeresen költsenek az otthonevés-időtöltést helyettesítő programokra, így a vásárlásban, leginkább az élelmiszer-vásárlásban élik ki magukat.
A várnál is feketébb éve lehet a kiskereskedelemnek Az idei év első félévében nominálisan 0,5 százalékkal költöttek kevesebbet a magyar háztartások napi fogyasztási cikkekre az előző év azonos időszakához képest - derül ki …