Négyszeres túljegyzés a diákhitelkötvényre Közel négyszeres volt a túljegyzés a Diákhitel Rt. első nyilvános kötvénycsomagjára. Az ajánlatok számából ítélve a papír inkább az intézményi befektetők kedvence lesz.
Mennyi? Harminc. Mi harminc? - Miért, mi mennyi? Amint az előző részben említettük, leggyakrabban azért választ az ember valamilyen kockázatosabb, bonyolultabb befektetést, mert minél többet szeretne kapni - azaz gazdagodni szeretne. Körül fogjuk …
A rövid futamidőknél marad az OJB Bár az OTP Jelzálogbank jelzálogleveleit még nem a piac árazza, hozamuk az utóbbi időben hasonló felárat tartalmazott, mint az FHB papírjai.
Ahová lépek, befeketés terem - avagy miért van annyiféle megtakarítás? Rengeteg féle formája létezik a megtakarításoknak, befektetéseknek. "Sávos kamatozású betét", "elsőbbségi részvény", részvényre váltható kötvény", "alapokba fektető alap"… csak kapkodja az ember a fejét. Ebben …