Hitelezzük saját magunkat - jönnek a lakossági jelzáloglevelek Idén februárban először kínálnak a magánszemélyeknek is jelzálogleveleket, méghozzá a banki kamatoknál jóval magasabb hozammal.
Már jobban szeretjük a külföldi részvényeket? A decemberi 130 után januárban is 60 milliárd forinttal csökkent a hazai alapok tőkéje, csak azért nem jobban, mert az OTP nemzetközi részvényalapjába 9 milliárd …
Összeültek a nagyok, de ismételték magukat A tavaly szeptemberi, Dubaiban kiadott közleményhez képest gyakorlatilag semmi nem változott a G-7-csúcsértekezleten. Az euró erősödését szinte csak Alan Greenspan akadályozhatja meg.
Hiányoznak a nyílt végű garantált alapok A Bamosz többféle törvénymódosítást szeretne elérni, amelyek az európai uniós piacon csökkentenék a hazai alapkezelők versenyhátrányát. Továbbra is napirenden van a hiányzó adókedvezmény kérdése.
Az ING indítja az első BUX-követő alapot Először indul olyan nyilvános befektetési alap, amely kizárólag a BUX-kosár követését tűzte ki célul. Az ING-csoport emellett egy klasszikus kötvényalapot is indít.