Keményebb fellépést ígér az önkormányzatoknál az E-Star Felmondta hódmezővásárhelyi szerződését az E-Star, az önkormányzat szerint azonban már régen nem állnak szerződésben. A cég nagy bajban van, hiszen magyar intézményi ügyfelei 1,5 milliárd …
Már az autógyártóknál is rezeg a léc Rosszul alakul az autógyártók helyzete, ráadásul az eddig mentsvárnak tartott német piac is kezdi megadni magát. Ugyanakkor a cégek részvényárfolyama már sokat esett, így talán …