A Mol zalai finomítójának egyik bitumenes tároló-tartálya kedden kora délután felhasadt, és a kiáramlás helyén tűz keletkezett − tájékoztatta a Napi Gazdaságot az olajtársaság. Az üzemi személyzet és a tűzoltóság a tüzet rövid idő alatt eloltotta, sérülés és károsanyag-kiáramlás nem történt, viszont az okok kiderítésére vizsgálatot indított a cég.
