BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Tűz volt a Mol finomítójában

2012. június 27. szerda, 00:00

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A Mol zalai finomítójának egyik bitumenes tároló-tartálya kedden kora délután felhasadt, és a kiáramlás helyén tűz keletkezett − tájékoztatta a Napi Gazdaságot az olajtársaság. Az üzemi személyzet és a tűzoltóság a tüzet rövid idő alatt eloltotta, sérülés és károsanyag-kiáramlás nem történt, viszont az okok kiderítésére vizsgálatot indított a cég.

Deák Bálint
Deák Bálint

Ez is érdekelhet