Magyarországra telepíti központját a Getronics Kezdetben ötven, egy éven belül azonban már kétszáz mérnököt foglalkozat majd a Getronics új európai szolgáltató központja, amelyet Budapesten hoz létre a hálózat- és rendszerintegrációs …
Másfél év múlva jönnek az új villamosok Sikerült megegyezni a fővárosnak a Combino villamosokat szállító Siemens konzorciummal - jelentette be Demszky Gábor főpolgármester mai sajtótájékoztatóján.
Leválasztják a veszteséges ágazatokat a Bábolnáról Egy új társaságba, a Bábolna Élelmiszeripari Rt.-be integrálják a Bábolna Rt. eredményesen működő egységeit, míg a veszteséges részlegeket leválasztják a privatizáció előtt álló csoportról.