A BUX 11.30 órakor 43 447,30 ponton állt, ami az előző, hétfői záró értékéhez képest 180,05 pontos, 0,42 százalékos emelkedés, a keddi nyitásnál 180,05 ponttal magasabb.
A részvénypiac forgalma délelőtt 3,0 milliárd forint volt, a vezető részvények a Mol kivételével erősödtek az előző napi záráshoz képest.
A Mol ára nem változott, 2124 forint volt.
Az OTP-részvények ára 120 forinttal, 0,92 százalékkal 13 220 forintra nőtt.
A Magyar Telekom árfolyama 3,0 forinttal, 0,73 százalékkal 412 forintra emelkedett.
A Richter-papírok árfolyama 15 forinttal, 0,17 százalékkal 8790 forintra erősödött.
