BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Erősödött a BUX kedd délelőtt

A Budapesti Értéktőzsde részvényindexe emelkedett kedden délelőtt - írja az MTI.

2021. április 13. kedd, 11:57

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A BUX 11.30 órakor 43 447,30 ponton állt, ami az előző, hétfői záró értékéhez képest 180,05 pontos, 0,42 százalékos emelkedés, a keddi nyitásnál 180,05 ponttal magasabb.

A részvénypiac forgalma délelőtt 3,0 milliárd forint volt, a vezető részvények a Mol kivételével erősödtek az előző napi záráshoz képest.

A Mol ára nem változott, 2124 forint volt.

Az OTP-részvények ára 120 forinttal, 0,92 százalékkal 13 220 forintra nőtt.

A Magyar Telekom árfolyama 3,0 forinttal, 0,73 százalékkal 412 forintra emelkedett.

A Richter-papírok árfolyama 15 forinttal, 0,17 százalékkal 8790 forintra erősödött.

Szász Péter
Szász Péter

Ez is érdekelhet