BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Happy end: mi lett az elhagyott 4 millió forinttal?

Szerencséje volt annak a békéscsabai férfinak, aki elhagyott 4 millió forintot. A megtaláló leadta a pénzt a rendőrségen.

2021. január 13. szerda, 09:27

Fotó: Napi.hu / Szabó Dániel
Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Egy békéscsabai férfi készpénzből vett egy ingatlant, de az eladó jelezte neki, hogy kevesebbet hozott, mint amennyiben megállapodtak. A vevőnek viszont fogalma sem volt, hogy vesztette el a hiányzó 4 millió forintot - írja a 24.hu a helyi hírportálra, a beol.hu-ra hivatkozva.

A pénzt egy idős ember megtalálta, és leadta a rendőrségen. Mivel volt a pénz mellett volt egy cetli is, hogy melyik bankban vették fel a pénzt, a békéscsabai rendőrök információt kértek a pénzintézettől.

A pénzét kereső férfi is bement a rendőrségre, először semmit sem szólt az elveszített milliókról, csak azt kérdezte, hogy van-e térfigyelő kamera abban az utcában, ahol az eladóval találkozott. Amikor a rendőrök visszakérdeztek, hogy miért érdekli ez, akkor derült ki, hogy ő hagyta el a korábban leadott négymilliót.

Csernátony Csaba
Csernátony Csaba

Ez is érdekelhet