BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Újabb 3 beteg halt meg - öttel nőtt az igazolt fertőzöttek száma

5 újabb magyar állampolgárnál mutatták ki az új koronavírus-fertőzést (COVID-19), ezzel 4069 főre nőtt a hazánkban beazonosított fertőzöttek száma.

2020. június 14. vasárnap, 09:17

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Elhunyt 3 idős, krónikus beteg. Ezzel 562 főre emelkedett az elhunytak száma, 2482-en pedig már meggyógyultak.

Az aktív fertőzöttek száma 1025 fő. Az aktív fertőzöttek 40 százaléka, az elhunytak 60 százaléka, a gyógyultak 47 százaléka budapesti. 275 koronavírusos beteget ápolnak kórházban, közülük 20-an vannak lélegeztetőgépen - olvasható a koronavirus.gov.hu-n.

A Johns Hopkins Egyetem vasárnap reggeli adatai szerint globálisan 7,79 millió embernél azonosították a fertőzést, az elhunytak száma 440 ezer, és 3,7 millió ember gyógyult ki a betegségből.

Szász Péter
Szász Péter

Ez is érdekelhet