BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Koronavírusos lett két háziorvos Újbudán

A XI. kerület két háziorvosa is megfertőződött koronavírussal - jelentette be László Imre, Újbuda polgármestere.

2020. március 28. szombat, 15:18

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Egyikük megbetegedése ráadásul nem várt, súlyos következménnyel járhat, a 10 ezer lakosú Őrmező ugyanis háziorvos nélkül maradhat így.

A körzetben három háziorvos dolgozott, egyikük 65 év fölötti kora miatt veszélyeztetett a koronavírus miatt, ezért nem dolgozhat, másikuk pedig transzplantációs műtéten esett át, így most szintén veszélyeztetettnek számít - írta az Index.

A másik megbetegedett háziorvos Gazdagréten dolgozott. Jelenleg mindkét háziorvos házi karanténban tartózkodik - mondta László Imre.

Domokos László
Domokos László

Ez is érdekelhet