BUX 139275.02 -0,02 %
OTP 45260 -0,09 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Újabb kórházban rendeltek el látogatási tilalmat az influenza-járvány miatt

Látogatási tilalmat rendeltek el a Honvédkórház több osztályán az influenza miatt péntektől - tudatta az intézmény csütörtökön közleményben az MTI-vel.

2020. február 6. csütörtök, 20:24

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Az influenzajárvány továbbterjedésének megelőzése érdekében a Honvédkórházban (Magyar Honvédség Egészségügyi Központ) elrendelt részleges látogatási tilalom vonatkozik a központi aneszteziológiai és intenzív terápiás osztályra, az i. belgyógyászat hematológia részlegre, az onkológiai osztályra, a kardiológia osztályra, a szülészet-nőgyógyászati osztályra és a perinatális intenzív centrumra.

A korlátozásokról tájékoztatást adnak az intézmény egyes osztályai, illetve a kórház.

Péntektől teljes körű látogatási tilalom lépett életbe:

  • a Fejér Megyei Szent György Egyetemi Oktatókórház valamennyi telephelyén,
  • a dunaújvárosi Szent Pantaleon Kórház-Rendelőintézetben,
  • a kincsesbányai Platán Ápolási Intézetben,
  • az alcsútdobozi Hársfalevél Ápolási Intézetben,
  • és a Magyarországi Református Egyház Kallódó Ifjúságot mentő Misszió Ráckeresztúri Drogterápiás Otthonában.

A magyarországi látogatási tilalmak listája megtekinthető a linkre kattintva az ÁNTSZ dedikált oldalán.

Szabó Dániel
Szabó Dániel

Ez is érdekelhet