BUX 139301.72 -0,14 %
OTP 45300 0,0 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Félpályás útlezárás az M1-esen

Lezárták az M1-es autópálya Budapest felé vezető oldalát Óbarok térségében, mert péntek reggel karambolozott egy kamion és két személyautó - közölte a Komárom-Esztergom Megyei Rendőr-főkapitányság a honlapján.

2019. március 1. péntek, 07:35

Fotó: Napi.hu / Szász Péter
Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

A balesetben egy ember súlyos, egy könnyű sérülést szenvedett.

Az első információk szerint az egyik személyautó a kamionról leeső pótkeréknek hajtott, a mögötte haladó jármű pedig nekiütközött - ismertették.

A helyszínelés ideje alatt az autókat a 43-as kilométernél található benzinkútnál Óbarok irányába, az 1-es útra terelik. Az autópályára a bicskei csomópontnál lehet visszatérni.

K. Gergely Kiss
K. Gergely Kiss

Ez is érdekelhet