BUX 139301.72 -0,14 %
OTP 45300 0,0 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Megszállta az utakat a rendőrség - íme, az eredmények

A hatóság emberei az úgynevezett finn módszeres ellenőrzést végeztek, magyarán minden sofőrt megállítottak.

2019. február 23. szombat, 12:49

Fotó: Napi.hu / Szabó Dániel
Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

A Nyíregyházi Rendőrkapitányság emberei Kótaj, Gávavencsellő, Rakamaz és Nagyhalász településeken összesen 644 járművezetőt ellenőriztek, akik közül ketten bizonyultak ittasnak - számolt be a police.hu.

Az alkoholos befolyásoltság mértékétől függően egyikükkel szemben közigazgatási hatósági eljárást, míg a másik járművezetővel szemben büntetőeljárást indítottak.

Ezen felül az ellenőrzés ideje alatt a rendőrök négy sofőrrel szemben kisebb súlyú közlekedési szabályszegés elkövetése miatt helyszíni bírságot, egy fővel szemben pedig a biztonsági öv használatának elmulasztása miatt közigazgatási bírságot szabtak ki

Dzindzisz Sztefan
Dzindzisz Sztefan

Ez is érdekelhet