BUX 139301.72 -0,14 %
OTP 45300 0,0 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Elege lett a rendőrségnek Kecskeméten - bekamerázzák a zebrákat

Akciót indított a Kecskeméti Rendőrkapitányság, hogy kiszűrjék a zebrákra fittyet hányó autósokat - olvasható a Police.hu-n.

2019. február 18. hétfő, 14:17

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Pénteken 10 órától 14 óráig a Petőfi Sándor utca egyik átkelőhelyét ellenőrizték a térfigyelő kamerák segítségével.

A szabálytalankodókat az utca folytatásában rendőri egységek várták. Az akcióban négy szabályszegő sofőrrel szemben - összesen 60 ezer forint - helyszínbírságot szabtak ki a járőrök. Ezen felül egy gépjárművezető egy - az átkelést már megkezdő - babakocsit toló párnak nem adott elsőbbséget, amiért a szabálysértési hatóság a 30 ezer forint bírságon felül, még 4 hónapra a járművezetéstől is eltiltotta.

Kecskeméten a szabálytalankodó sofőrök a jövőben egyre gyakrabban találkozhatnak ilyen típusú ellenőrzésekkel - írja a portál.

Szász Péter
Szász Péter

Ez is érdekelhet