BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Mégsem adóztatják meg az elektromos autók töltését

Nem tarthat örökké az elektromos autók ingyenes utca töltése, azt azonban cáfolja a nemzetgazdasági tárca, hogy az otthoni töltést megadóztatnák - írja a hvg.hu az RTL Híradóra hivatkozva.

2017. november 12. vasárnap, 21:04

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A Nemzetgazdasági Minisztérium cáfolja, hogy megadóztatná az elektromos autók otthoni töltését - olvasható a portál cikkében.  Legtöbben otthon, a konnektorból tankolják elektromos autóikat, ezt pedig a Világgazdaság cikke szerint a jövedéki termékek közé sorolják, külön tarifáról és mérőóráról is szó van állítólag a rendelettervezetben.

A hír vihart kavart az elektromos autósok körében, a nemzetgazdasági tárca azonban az RTL megkeresésére cáfolta a hírt, s azt mondták, hogy mindenki számára elfogadható megoldáson dolgoznak.

Szepesi Anita
Szepesi Anita

Ez is érdekelhet