BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Nincs lift az egyik rendelőintézetben

Fél éve nem működik a lift egy újpalotai egészségügyi intézményben – írja az Index.hu az RTL Klub-híradója nyomán.

2017. október 7. szombat, 09:55

Fotó: Napi Gazdaság / Napi Gazdaság​​
Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A Zsókavár utcai (egyébként felújított) rendelőintézeten háziorvosi rendelések, hallásvizsgálat és fogászat is van, valamin itt működik az ügyelet is. Csakhogy mióta tavasszal műszaki miatt kigyulladt a lift, a mozgássérültek nem tudnak feljutni az emeleti rendelőkbe, mivel a felvonót az elmúlt fél év során nem sikerült megjavíttatni.

Az RTL riportjából kiderül, a kerekesszékes vagy mankóval közlekedő betegekhez az orvosok járnak le a földszintre vizsgálatra - olvasható a portálon.

Képünk illusztráció

Szász Péter
Szász Péter

Ez is érdekelhet