BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Kiderült, ki lesz az új Országgyűlés elnöke

Ismét Kövér Lászlót javasolja az Országgyűlés elnökének a Fidesz és a KDNP - jelentette be Rogán Antal a két frakció hétfői alakuló ülése után Budapesten. Továbbra is Rogán Antal vezeti a Fidesz országgyűlési képviselőcsoportját. Erről a Fidesz és a KDNP képviselőcsoportjai hétfői alakuló ülésén döntöttek a fővárosban - közölte a régi, új frakcióvezető.

2014. május 5. hétfő, 14:21

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Továbbra is Rogán Antal vezeti a Fidesz országgyűlési képviselőcsoportját. Erről a Fidesz és a KDNP képviselőcsoportjai hétfői alakuló ülésén döntöttek a fővárosban - közölte a régi, új frakcióvezető.

Nem lesz változás a kisebbik kormánypárt frakciójának élén sem, azt Harrach Péter eddigi frakcióvezető irányítja majd - hangzott el az alakuló ülés utáni sajtótájékoztatón.

Inforádió
Inforádió
MTI
MTI

Ez is érdekelhet