BUX 139428.18 0,09 %
OTP 45270 -0,07 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Újabb béremelést ígér a kormány

Bérpótlékot kapnak a szociális, gyermekvédelmi és gyermekjóléti területen dolgozók.

2013. december 14. szombat, 13:25

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Bérpótlékot kapnak a szociális, a gyermekvédelmi és gyermekjóléti ágazatban dolgozók. A kormány elkezdi a szociális életpályamodell kidolgozását is, amelynek része a béremelés - jelentette be az emberi erőforrások minisztere szombaton Sopronban.

Balog Zoltán elmondta, az ágazati bérpótlék összege személyenként 5-11 százalékos béremelést jelent, ami havi 6-17 ezer forinttal emeli meg a szociális, a gyermekvédelmi és gyermekjóléti területen dolgozók fizetését.

MTI
MTI

Ez is érdekelhet