BUX 139301.72 -0,14 %
OTP 45300 0,85 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Alacsonyabb komfortú lakásba költöztetnék a devizaadósokat

Kormány újabb lépéseket kezdeményez annak érdekében, hogy megoldódjon azoknak a NET-programban részt vevő jelzáloghiteleseknek a lakhatása, akik továbbra is súlyos anyagi nehézségekkel küzdenek, fizetési kötelezettségeiknek nem tudnak eleget tenni, de saját helyzetükön változtatni akarnak - olvasható a NFM közleményében.

2013. május 17. péntek, 12:07

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

A nemfizetés hátterében álló, összetett problémarendszer kezelésére intézkedési tervet dolgoznak ki. A Nemzeti Eszközkezelő Zrt. a bérleti díjat és rezsit fizetni nem tudó volt jelzálogadós számára kisebb rezsijű, alacsonyabb komfortfokozatú lakásokat ajánlhat fel. Ezek a lakáscélú ingatlanok állami tulajdonban vannak, de állami feladat ellátásához jelenleg nincs rájuk szükség, használaton kívül, üresen állnak. A szóba jöhető ingatlanok körének felmérését a Nemzeti Eszközkezelő Zrt. már megkezdte.

Economx
Economx

Ez is érdekelhet