BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Megkezdik Paks tesztelését

A kormány döntött, hogy kiírja a az új mobilkommunikációs frekvenciára a pályázatot – mondta Fellegi Tamás- A fejlesztési miniszter ezt is elmondta, hogy haladéktalanul megkezdik a paksi atomerőmű stressztesztjét.

2011. május 27. péntek, 10:00

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A kormány döntött, hogy kiírja a az új mobilkommunikációs frekvenciára a pályázatot.
A cél az, hogy negyedik mobilszolgáltató is megjelenjen a piacon, ugyanakkor erre kevés esélyé - mondta Fellegi Tamás, fejlesztési miniszter a Joint Venture Szövetség éves közgyűlésén.

Hozzátette: ha sikertelen a pályázat, akkor a frekvenciát felajánlják a meglevő szolgáltatóknak és feloldják a korábbi korlátozásokat. Így használhatóak elesznek a új generációs szolgáltatások meglevő hálózatokon.

Fellegi azt is elmondta, hogy haladéktalanul megkezdik a paksi atomerőmű stressztesztjét.

Hőnyi Gyula
Hőnyi Gyula

Ez is érdekelhet