A kormány döntött, hogy kiírja a az új mobilkommunikációs frekvenciára a pályázatot.
A cél az, hogy negyedik mobilszolgáltató is megjelenjen a piacon, ugyanakkor erre kevés esélyé - mondta Fellegi Tamás, fejlesztési miniszter a Joint Venture Szövetség éves közgyűlésén.
Hozzátette: ha sikertelen a pályázat, akkor a frekvenciát felajánlják a meglevő szolgáltatóknak és feloldják a korábbi korlátozásokat. Így használhatóak elesznek a új generációs szolgáltatások meglevő hálózatokon.
Fellegi azt is elmondta, hogy haladéktalanul megkezdik a paksi atomerőmű stressztesztjét.
