A tervezett kormányzati intézkedések egyrészt gyengítenék a megtakarításokat, másrészt erősítenék azt a káros beidegződést, hogy a szabályozók gyakori változása miatt Magyarországon nem lehet igazán hosszú távra tervezni. Ezen kívül a szervezet úgy véli, hogy a kormány által bevezetendő, három és öt éves befektetések után járó kedvezményes adózás csökkenteni fogja a befektetések átlagos futamidejét is (a NYESZ-számlán levőkhöz képest).
A Bamosz kompromisszumos javaslata szerint a törvénytervezetben levő elképzeléseket ötvözni lehetne a jelenlegi rendszerrel: a NYESZ-en levő termékeknél a három és öt éves tartásra vonatkozó kedvezmények lennének érvényben (jelenleg nincs a számlán kamat- és árfolyamnyereségadó-fizetési kötelezettség). Egy minimális 10 éves tartás esetén azonban a tőke és hozam adómentes felvételén túl az eddigi rendszerű adójóváírásokhoz is hozzájuthatna a befektető.
A statisztikák szerint a NYESZ-számlákon levő befektetések mintegy 48 százaléka kötvény (banki és állampapír), 40 szátaléka befektetés jegy (ezek mögött szintén sok állampapír áll). Így a NYESZ-számlákon levő durván százmilliárd forint, bár egyelőre csak kis mértékben, de szerepet vállal az államadósság finanszírozásában is.
A Bamosz-tagok kezelésében levő befektési alapok vagyona egyébként szeptemberben 35 milliárd forinttal nőtt a piaci teljeítmények - árfolyam- és kamatnyereségek - következtében, plsuz 18 milliárd forint friss tőke érkezett. Ismét főleg a pénzpiaci alapok voltak kedveltek, de hosszú idő óta először vették a kötvényalapok jegyeit is.
