16 ezer pont fölé repiítette a tegnapi amerikai zárás nyomán folytatódó jó hangulat a BUX-ot, eddig tetőpontját valamivel 16 200 pont alatt érte el az index, koradélután halványan 16 ezer pont felett egyensúlyozott.
Az OTP a 3500 forintos szint áttörése után egészen 3585 forintig szaladt, innen korrigált, 3540 forint körül adják veszik (plsu 4,3 százalék). A Mol a 14 600 forintot vitte át lendületese, mostanra már visszacsorgott alá (2,4 százalékos drágulás), a Magyar Telekom 625 forintotn tetőzött, s most 618 forinton kereskednek vele.
A Richter ismét nekirugszkodott az ellenállásnak, egészen 32 470 forintig jutott, majd felébredtek az eladók is és visszanyomták 32 000 forint alá a kurzust. Az Egis részvények a 15 000 forintos szintbe szerettek bele, ez 1,3 százalékos emelkedés.
A Fotex 415 forinton áll, a Rába lendületet vett és 690 forintig kapaszkodott, a 2 százalékos emelkedéshez immár minimális forgalom is párosul.
