BUX 139301.72 -0,14 %
OTP 45300 0,0 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Elkenhetetlen a vevők mosolya, 3500 felett táncol az OTP

Az OTP átvitte a 3500 forintot a délelőtt folyamán, a vételi erő minden papírt magával ragadott.

2009. május 27. szerda, 12:59

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

16 ezer pont fölé repiítette a tegnapi amerikai zárás nyomán folytatódó jó hangulat a BUX-ot, eddig tetőpontját valamivel 16 200 pont alatt érte el az index, koradélután halványan 16 ezer pont felett egyensúlyozott.

Az OTP a 3500 forintos szint áttörése után egészen 3585 forintig szaladt, innen korrigált, 3540 forint körül adják veszik (plsu 4,3 százalék). A Mol a 14 600 forintot vitte át lendületese, mostanra már visszacsorgott alá (2,4 százalékos drágulás), a Magyar Telekom 625 forintotn tetőzött, s most 618 forinton kereskednek vele.

A Richter ismét nekirugszkodott az ellenállásnak, egészen 32 470 forintig jutott, majd felébredtek az eladók is és visszanyomták 32 000 forint alá a kurzust. Az Egis részvények a 15 000 forintos szintbe szerettek bele, ez 1,3 százalékos emelkedés.

A Fotex 415 forinton áll, a Rába lendületet vett és 690 forintig kapaszkodott, a 2 százalékos emelkedéshez immár minimális forgalom is párosul.

Árfolyamok és grafikonok

NAPI Online
NAPI Online

Ez is érdekelhet