BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

A kormány hadat üzen a korrupciónak

A kormányzat mai sajtótájékoztatóján bejelentette, korrupcióellenes bizottságot állít fel, melynek élén az igazságügyi miniszter áll majd.

2007. július 18. szerda, 17:00

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A korrupcióellenes bizottság munkájában hat miniszter, többek között az egészségügyi és a gazdasági miniszter, hat egyéb állami szereplő, úgy például a legfőbb ügyész, és az egyensúly megteremtése érdekében 12 civil szereplő vesz majd részt.

A bizottságban tevékenykedő civil szereplők kiválasztásáról augusztusban születik majd döntés. Elsősorban egyetemek és kutatóintézetek képviselőit akarják meghívni a bizottságba, amely rendszeresen beszámol majd a munkájáról.

Plankó Gergely
Plankó Gergely

Ez is érdekelhet