Véleménye szerint a 16 éve a város fővezetése alapvetően a városüzemeltetésre koncentrál, ám ezt nem lehet tovább csinálni, mert az évek során jelentős cégeteket értékesítettek, a többit pedig nem képesek haéákonyan irányítani- erre példa a BKV. Olyan új koncepcióra volna szükség, amely elsősorban a vagyongazdálkodásra koncentrál. Mindezek érdekében a BKIK stratégiai fejlesztési intézet felállítását javasolja, valamint az önkormányzati törvény módosítását is sürgeti.
