BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Mit hozott Kóka Amerikából?

Nem tört meg az amerikai befektetők bizalma Magyarország iránt - mondta az MTI-nek Kóka János gazdasági miniszter, miután az Egyesült Államokban befektetési bankárokkal, alapkezelőkkel és elemzőkkel tárgyalt.

2006. június 27. kedd, 09:12

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Kóka beszámolt arról, hogy megegyezés született a világ egyik legnagyobb pénzügyi szolgáltatójával, miszerint a társaság Budapesten hozza létre európai szolgáltató központját. A cég nevét a miniszter nem árulta el. A beruházás több ezer munkahely létrejöttét jelentheti, és kiváló lehetőséget biztosít a képzett fiataloknak. Kóka más lehetséges beruházásokról is tárgyalt, de ezekről egyelőre nem árult el részleteket.

Kovács Balázs
Kovács Balázs

Ez is érdekelhet