BUX 139301.72 -0,14 %
OTP 45300 0,85 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Mindig kell kaviár

A győri Fővámhivatal járőrei tegnap este komolyabb tétel kaviárra csaptak le.

2006. május 4. csütörtök, 11:05

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

A hegyeshalmi határátkelőhely közelében egy moldáv honosságú Mercedes személygépkocsiba - amelyet egy román állampolgár hajtott - 40 üveg kaviár és 16 karton cigaretta került elő, aminek összértéke több mint 11 millió forint. Az előzetes vizsgálat alapján feltételezhető, hogy a kaviár a CITES Egyezmény hatálya alá tartozó tokhal fekete ikrája, így behozatalához engedély szükséges, a cigi pedig adózatlan volt.

Molnár Csaba
Molnár Csaba

Ez is érdekelhet