Jankó Ferenc, a szervezet elnöke elmondta: a tavalyi stagnálás után csekély veszteség várható, a múlt évi 350 milliárd árbevétel megismétlődése, illetve jól látható volumencsökkenés mellett. A korábban termelésének 40 százalékát külpiacokon értékesítő ágazatban az export aránya 20 százalékra csökkent, miközben a magyar sertéshiány következtében magasak a hazai felvásárlási árak és bővül az import. A hazai húsiparosok különböző okok miatt jó tíz százalékkal drágábban termelnek, mint uniós versenytársaik - derült ki a tájékoztatón. Az egy levágott sertésre rakodó költségek négyötödét teszi ki az alapanyag, ami kilogrammonként 30-40 forinttal magasabb, mint az uniós átlag, de többi, járulékos költség is meghaladja azt. A cégvezetők közölték: utóbbiak közé tartozik az állati hulladék megsemmisítésének díja, az állatorvosi költségek. Emellett a színhús-kihozatali arány megállapításának hazai módszerén is változtatni kell, mert ez is kedvezőtlen a szektorra nézve - tették hozzá.
