BUX 139301.72 -0,14 %
OTP 45300 0,85 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Húsban a veszteség

A magyar húsipar szakemberek egybhangzó véleménye alapján az ágazat több évized után az idén az egyik legnehezebb időszakát éli át - hangzott el a jelentős exportot bonyolító cégeket tömörítő Magyar Húsiparosok Szövetsége mai sajtótájékoztatóján.

2005. november 25. péntek, 10:36

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

Jankó Ferenc, a szervezet elnöke elmondta: a tavalyi stagnálás után csekély veszteség várható, a múlt évi 350 milliárd árbevétel megismétlődése, illetve jól látható volumencsökkenés mellett. A korábban termelésének 40 százalékát külpiacokon értékesítő ágazatban az export aránya 20 százalékra csökkent, miközben a magyar sertéshiány következtében magasak a hazai felvásárlási árak és bővül az import. A hazai húsiparosok különböző okok miatt jó tíz százalékkal drágábban termelnek, mint uniós versenytársaik - derült ki a tájékoztatón. Az egy levágott sertésre rakodó költségek négyötödét teszi ki az alapanyag, ami kilogrammonként 30-40 forinttal magasabb, mint az uniós átlag, de többi, járulékos költség is meghaladja azt. A cégvezetők közölték: utóbbiak közé tartozik az állati hulladék megsemmisítésének díja, az állatorvosi költségek. Emellett a színhús-kihozatali arány megállapításának hazai módszerén is változtatni kell, mert ez is kedvezőtlen a szektorra nézve - tették hozzá.

Tóth Levente László
Tóth Levente László

Ez is érdekelhet