Erről döntött ma reggel Gráf József agrárminiszter - derült ki a Földművelésügyi és Vidékfejlesztési Minisztérium sajtótájékoztatóján. Amennyiben az érintett gazdák nem merítenék ki a lehetőséget, akkor a továbbiakban felhasználjék a szóban forgó területeket.
A NAPI Online kérdésére Obreczán Ferenc, a Magosz főtitkára elmondta, hogy a lehetőséggel élni kívánnak. Gondnak tartja azonban a gazdák eladósodottságát, ezért "meg kellene őket erősíteni".
