BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Vége a katonai kiképzésnek

A hadsereg utolsó kiképzőközpontját is bezárja, a szerződéses bakák felkészítését Tapolcáról a szentendrei tiszthelyettesképzőbe helyezik - írja a Magyar Nemzet.

2005. május 12. csütörtök, 12:06

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Az év végén lakat kerül a honvédség tapolcai kiképzőbázisára annak ellenére, hogy tavaly hozzávetőleg 250 millió forintot költöttek, ám a szaktárca számára csak most vált világossá az intézmény csekély kihasználtsága. A hadsereg két további kiképző központját Szombathelye és Szabadszálláson már korábban bezárta, mondván, nincs szükség három ilyen bázisra a csökkentett létszámú hadsereg mellett. A mostani bezárás 300 tisztet és tiszthelyettest érint.

Molnár Csaba
Molnár Csaba

Ez is érdekelhet