BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Visszaváltható számítógépek

Augusztus közepétől új eszköz vásárlása esetén a kötelesek visszavenni a használt elektronikai termékeket a gyártók és a forgalmazók.

2005. április 14. csütörtök, 09:07

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Megoldódni látszik a használt, s kidobásra ítélt elektronikai eszközök sorsa, augusztus 13-tól életbe lép a forgalmazók és a gyártók visszavételi és hasznosítási kötelezettsége új készülék vásárlása esetén - írja a Magyar Hírlap. A nagy méretű eszközök elszállítása a forgalmazó kötelezettsége, a kisebbeket pedig az üzletekben lehet hagyni. A lap információi szerint több feldolgozócég emellett a lomtalanításhoz hasonló e-hulladék begyűjtő akciókat szervezne.

Molnár Csaba
Molnár Csaba

Ez is érdekelhet