BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Budapesten maradnának a gazdák

Újabb területfoglalási igényt jelentettek be a demonstráló gazdálkodók - értesült a NAPI Online.

2005. március 4. péntek, 13:14

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A Kossuth teret 200 traktorral elfoglaló gazdák képviselői ma 15 órakor hajlandóak folytatni a tegnap félbemaradt tárgyalásokat, annak ellenére, hogy szerintük Németh Imre szakminiszter súlyosan megsértette őket a Napkelte mai műsorában. Bár a miniszter mára valószínűsítette az esetleges megállapodás lehetőségét, egyelőre kevés esély mutatkozik arra, hogy megszületik az agrárbéke.

Tóth Levente László
Tóth Levente László

Ez is érdekelhet