A Kossuth teret 200 traktorral elfoglaló gazdák képviselői ma 15 órakor hajlandóak folytatni a tegnap félbemaradt tárgyalásokat, annak ellenére, hogy szerintük Németh Imre szakminiszter súlyosan megsértette őket a Napkelte mai műsorában. Bár a miniszter mára valószínűsítette az esetleges megállapodás lehetőségét, egyelőre kevés esély mutatkozik arra, hogy megszületik az agrárbéke.
