BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Gazdák fekete zászlókkal a Parlament előtt - képekkel

Petíciót adtak át a Parlament előtt fekete zászlókat lengetve a demonstráló szervezetek képviselői a FVM vezetésének.

2005. február 17. csütörtök, 17:23

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Ebben a gazdák azt követelik, hogy a tavaly február 25-ei demonstrációs megállapodást maradéktalanul tartsák be, valamint az elmaradt terület alapú szubvenciókat fizessék ki. A nemzeti kiegészítő területalapú kompenzációs támogatás megváltoztatását is kérik. Ennek értelmében április 1-től a szántóföldi növénytermesztés után egységesen az EU-normatíva 30 százalékát fizessék ki, s kérik továbbá a Sapard-programban ki nem fizetett 4 milliárd forint kiosztását is.

Tóth Levente László
Tóth Levente László

Ez is érdekelhet