BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Együttműködik az FVM és a COPA-COGECA

Együttműködési megállapodást írt alá az agrártárca és a COPA-COGECA magyar tagszervezetei, a Magyar Agrárkamara, a Magosz, a hangyaszervezeteket tömörítő szövetség és a MOSZ.

2005. február 17. csütörtök, 12:11

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A négy magyar szervezet már korábban teljes jogú tagja volt az Európai Unióban működő termelői érdekképviseleti tömörülésnek (COPA-COGECA). A megállapodás keretében azonban ezt követően a jövőben az agrártárca és az említett szervezetek egyeztetik véleményüket az uniós ügyekben. Ezen túlmenően a szaktárca támogatja a testületek szakértőinek utazásait Brüsszelbe. Ez az igényeknek megfelelő nagyságrendű lesz, idén várhatóan 30-40 millió forintot fordítanak erre a célra.

Tóth Levente László
Tóth Levente László

Ez is érdekelhet