Véleménye szerint a vállalatok túlzott bürokráciával kell megküzdjenek, érthetetlennek nevezte például, hogy miért nem működik már az egyablakos ügyintézési rendszer. Az interjúban beszél arról, hogy milyen módon sikerül elérni decemberben a várt 100 milliárdos többletet, milyen változtatásokat tervez az adórendszerben 2006-ban, és milyen átalakításokra készül a kormány az államháztartás gazdálkodása és az állami vagyon kezelésének szabályozásában. Az interjú részletei pénteken olvashatóak a Napi Gazdaság, illetve a Napi Online oldalain.
