BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Lecsap a bürokráciára a kormány

Csapást kell mérni a bürokráciára - állította a NAPI Gazdaságnak adott interjújában Draskovics Tibor. A pénzügyminiszter csütörtökön látogatott el a szerkesztőségbe.

2004. december 9. csütörtök, 18:43

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Véleménye szerint a vállalatok túlzott bürokráciával kell megküzdjenek, érthetetlennek nevezte például, hogy miért nem működik már az egyablakos ügyintézési rendszer. Az interjúban beszél arról, hogy milyen módon sikerül elérni decemberben a várt 100 milliárdos többletet, milyen változtatásokat tervez az adórendszerben 2006-ban, és milyen átalakításokra készül a kormány az államháztartás gazdálkodása és az állami vagyon kezelésének szabályozásában. Az interjú részletei pénteken olvashatóak a Napi Gazdaság, illetve a Napi Online oldalain.

Baka Zoltán
Baka Zoltán

Ez is érdekelhet