Nagy Tamás, a szervezet elnöke utalt arra, hogy a felvásárolt üzletrészeket értékesíthetné az állam. "Egyetértek azzal, hogy el kell indítani a korábban felvásárolt üzletrészek értékesítését" – mondta Gyurcsány Ferenc, az ülésen felszólaló miniszterelnök. A kormányfő érzékeltette, hogy az állam az eddigi 70 milliárd forinton felül jelentős tételeket lesz kénytelen költeni erre az akcióra.
