BUX 138853.98 -0,32 %
OTP 45300 0,0 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Kényszerhasznosítás jöhet a termőföldeknél

Az agrártárca várakozásai szerint a termőföldek kényszerhasznosításával a parlagföldek nagysága csökkenne. Emellett az új jogintézmény arra ösztönözné a tulajdonosokat, hogy az eddiginél jobban törődjenek mezőgazdasági művelésre alkalmas területeikkel - írja a Világgazdaság.

2004. december 2. csütörtök, 10:18

Molnár Barbara
Molnár Barbara

Ez is érdekelhet