Az APEH-igazgatóságok hosszú hétvégével ünnepelik a köztisztviselők napját, így ma és holnap is zárva tartanak. Ezen a napokon az egyébként ilyenkor rendszeresen nyitva tartó ügyfélszolgálatokon és kirendeltségeken is szünetel az ügyek fogadása. Munkaszüneti napot tartanak a minisztériumok, a közigazgatási hivatalok, a megyei önkormányzati és a polgármesteri hivatalok, az OEP, a PSZÁF és az okmányiroda munkatársai is.
